Pasibaigusio Tyrulių-Life projekto rezultatus pristatėme Tyrulių bendruomenei

2017 m. lapkričio 29 d. popietę Tyrulių miestelio bendruomenei pristatėme užbaigto projekto rezultatus. Susirinkusiems gyventojams papasakojome apie visas įgyvendintas veiklas, ypatingą dėmesį skyrėme šios teritorijos paukščių ir augalų monitoringo ataskaitoms bei atliktų pelkinių buveinių tvarkymo darbų pristatymui.

Žmonės džiaugėsi mūsų vykdytu projektu, iš naujo atvertais pelkių plotais, paukščių, žinduolių ir net žuvų gausa bei retomis gyvūnų ir augalų rūšimis ir buveinėmis. Vietos gyventojai minėjo po truputį atsigaunat ir spanguolynus, kitus uogienojus. Susirinkusiems buvo įdomūs ornitologų numatomi galimi ateities planai ir darbai toliau tvarkant šią vertingą gamtinę teritoriją. Buvo nuspręsta ir kitais metais pagal galimybes tęsti jau tapusias įprastomis paukščių, ypatingai gervių apskaitas, pavasario pelkės balsų klausymąsi, įvairias ekskursijas, edukacijas, kitus bendrus projekto ir bendruomenės renginius.

Po skaitytų pristatymų atsakėme į smalsių bendruomenės narių užduotus klausimus ir, bendraudami prie arbatos puodelio, dalinomės įgyta patirtimi bei džiugiais, su projektu susijusiais prisiminimais. Esame dėkingi Tyrulių bendruomenei už šiltą palaikymą ir visokeriopą pagalbą viso projekto metu.

Su pranešimais galite susipažinti čia:

Paukščių monitoringo ataskaitos pristatymas

Augalų monitoringo ataskaitos pristatymas

Projekto įgyvendinimo laikotarpiu atliktų buveinių tvarkymo darbų pristatymas